Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Наталя Маринець

Шановні друзі!
Наталя Маринець отримає допомогу від коштів зібраних нашими читачами та партнерами на лікування іншої підопічної Уфонду Софії Гасяк. За даними з планового передопераційного обстеження Софії, дефект міжпередсердної перетинки в серці дитини має тенденцію зменшуватись в розмірах. Тому операція з усунення вродженої вади серця не знадобиться.

В травні цього року в нашої доньки, лікарі виявили вроджену ваду серця - вторинний дефект міжпередсердної перегородки, діаметром 6 мм. Наталі одразу призначили операцію: закриття вади серця ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру. Така операція має бути проведена в якомога ранньому віці, а через великий розмір отвору, якнайшвидше. Якщо отвір не закрити зараз, в подальшому, цей недуг може призвести до небажаних наслідків: скорочення тривалості та якості життя, інших супутніх проблем зі здоров’ям, пов’язаних з цією вадою серця. Після проведеного лікування лікарі прогнозують повне одужання.
Такого роду операцію можна провести в Лікарні святого Пантелеймона Першого медичного об’єднання м. Львова. Однак вартість необхідного оклюдеру, є надто високою для нашої родини. Тому ми змушені звернутися по допомогу до небайдужих людей. Допоможіть, будь ласка! Ольга Маринець, Львівська область.
Серцево-судинний лікар-хірург Першого територіального медичного об’єднання міста Львова Беш Дмитро: «При обстеженні, Наталі було встановлено діагноз: вроджена вада серця – дефект міжпередсердної перегородки. Вже зараз спостерігається збільшення отвору та навантаження на ліві відділи серця. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття вади оклюдером. Це щадне втручання, після нього дитина швидко відновиться і буде нормально розвиватися».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 102 500 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Наталі Маринець, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Наталі за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.