Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Софія Гасяк

Шановні друзі та партнери Уфонду!
За даними з планового передопераційного обстеження
Софії, дефект міжпередсердної перетинки в серці дитини має тенденцію зменшуватись в розмірах. Тому операція з усунення вродженої вади серця не знадобиться. Якщо не буде ваших заперечень, зібрані кошти для Софії Гасяк, будуть перераховані на лікування іншої дитини, підопічної Уфонду Наталі Маринець.

ЗІБРАНО 102 500 гривень. Клієнти та партнери мережі Фора разом з читачами Уфонду, зібрали 102 500 гривень. ОКЛЮДЕР СПЛАЧЕНО.

Віртуальний бар "У дяді Аліка" вніс 10 020 гривень.

Софія народилася цілком здоровою. До 2-х років донька зростала та розвивалась як усі однолітки: активною, кмітливою та здоровою дитиною. В 2018 році, коли Софійці виповнилось 2 роки, на плановому обстеженні доньці несподівано встановили діагноз вроджена вада серця – дефект міжпередсердної перегородки. Лікарі давали нам надію, тим, що цей дефект можливо не буде розростатись. Після цього, ми кожного року проходили обстеження, щоб бути впевненими у припиненні збільшення дефекту. На превеликий жаль, цього року, хвороба почала прогресувати, і зараз Софій необхідне оперативне втручання, у вигляді ендоваскулярного закриття дефекта серця оклюдером. Після операції, лікарі прогнозують повне та швидке одужання дитини. Один оклюдер коштує понад 100 тисяч гривень, своїми силами нам доведеться довго збирати кошти, щоб його купити. Тому просимо вашої допомоги! Мирослава Гасяк, Львівська область.
Серцево-судинний лікар-хірург Першого територіального медичного об‘єднанні міста Львова Петров Віталій: «Щоб уникнути прогресування ускладнень, дитині потрібна операція – закриття міжпередсердної перегородки ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру. Після такої операції дитина швидко відновиться, повернеться до активного життя та буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 102 500 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Софій Гасяк, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Софії за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.