Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Оля Дмитрук

Шановні друзі!
Оля Дмитрук отримає допомогу від коштів зібраних нашими читачами та партнерами на лікування іншого підопічного Уфонду Святослава Гузелика. Батьки хлопчика, з незрозумілих причин, відмовились від госпіталізації та усунення вади серця у дитини.

ПРООПЕРОВАНО.

З самого народження, Оля часто хворіла. Постійні бронхіти або ангіна, змушували мене обстежувати доньку, щоб не допустити ускладнень з боку серця. Проте, ніхто з лікарів не бачив вродженої вади серця. Та одного разу лікар дуже довго обстежувала Олю, я не могла зрозуміти чому. Після огляду, лікар попросила доньку вийти з кабінету, а мені повідомила страшну новину, що в Олі вроджена вада серця і їй потрібно робити операцію. Згодом, ми дізналися про вартість операції, точніше пристрою – оклюдеру, за допомогою якого, доньці зроблять щадну операцію. Майже сто тисяч гривень, які мені ніколи не зібрати самотужки. Це надзвичайно важко для мене, як мами, усвідомити, що твоя дитина хвора, а ти не маєш змоги їй допомогти. Я мрію про те, щоб моя донька була здорова, росла і розвивалася як усі її однолітки, зі здоровим серцем. Прошу всіх небайдужих допомогти Олі одужати, сподіваюся на Господню підтримку і вірю, що така добра, мила, щира й чутлива дівчина, як моя донька, буде здорова! Оксана Дмитрук, Львівська область.
Серцево-судинний лікар-хірург Першого територіального медичного об‘єднанні міста Львова Беш Дмитро: «При обстеженні, Олі Дмитрук було встановлено діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття отвору оклюдером-спіраллю великого розміру. Це щадне втручання, після нього дитина швидко відновиться і буде нормально розвиватися».

Постачальник спіралі-оклюдеру виставив рахунок на 80 000 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Олі Дмитрук, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Олі за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

27.08.2023
Олю Дмитрук успішно прооперовано у Першому територіальному медичному об‘єднанні міста Львова. Відкриту артеріальну протоку закрили ендоваскулярно, за допомогою спеціального пристрою – оклюдеру-спіралі. Вже за годину після операції дівчина була у палаті з мамою. Робота серця та системи кровообігу відновлено. Оля почувається добре і вже вдома.
Мама
дівчини, вдячна клієнтам, партнерам мережі Фора та читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обовязково будемо стежити за долею дівчини.