Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Святослав Гузелик

Шановні друзі та партнери фонду!
Мусимо повідомити, що з незрозумілих причин, батьки хлопчика відмовились від госпіталізації та усунення вади серця у Святослава.
Якщо не буде ваших заперечень, через данні обставини, зібрані кошти для Святослава Гузелика, будуть перераховані на лікування іншої дитини, підопічної Уфонду Олі Дмитрук.

ЗІБРАНО 80 000 гривень. Клієнти та партнери мережі Фора разом з читачами Уфонду, зібрали 80 000 гривень. ОКЛЮДЕР СПЛАЧЕНО.

Віртуальний бар "У дяді Аліка" вніс 12 727 гривень.

Мій синочок, якому два рочки, потребує допомоги. Під час моєї вагітності лікарі не знайшли якихось відхилень у розвитку плоду, так само й з перших днів життя, Святослав був цілком здоровою дитиною.
Але, за місяць після виписки з пологового будинку, синок почав дуже сильно плакати і так сильно, що посиніли губки. Ми з чоловіком одразу прийняли рішення терміново везти його на обстеження. Коли приїхали до лікарні, нам виявили вроджену ваду серця - відкриту артеріальну протоку. Лікарі нам сказали, що з часом дитині потрібна буде операція по усуненню вади. Зараз, коли Святослав активно розвивається та росте, разом з цим, збільшується і розмір отвору в серці. Щоб уникнути ускладнень і дитина росла здоровою, їй необхідно провести операцію. Ми дуже сильно просимо небайдужих людей допомогти нам, так як на даний час я ніде не працюю і тільки цього року закінчила навчання. Мій чоловік працює неофіційно і ми не в змозі самостійно назбирати на лікування. Разом, спільними зусиллям зможемо зробити так, щоб серце мого синочка було здоровим і він міг жити повноцінним життям. Андріяна Гузелик, Львівська область.
Серцево-судинний лікар-хірург Першого територіального медичного об‘єднанні міста Львова Беш Дмитро: «Щоб уникнути прогресування ускладнень, дитині потрібна операція – закриття відкритой артеріальной протоки ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру-спіралі. Після такої операції хлопчик швидко відновиться, повернеться до активного життя та буде здоров».

Постачальник спіралі-оклюдеру виставив рахунок на 80 000 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Святославу Гузелик, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Святославові за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.