Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Отримати допомогу

ВИРІШИЛИ ШУКАТИ ДОПОМОГИ У НАС?

Шановні друзі!
З вами скоїлося серйозне лихо, і ви вирішили шукати допомогу у нас. Ми намагатимемося зробити все, що в наших силах.
Ми віддаємо собі звіт в тому, що всіх наш фонд, на жаль, не врятує. Але за роки роботи ми добре засвоїли, що допомога цілком реальна, якщо лист щирий, а прохання конкретне і прозоре. І ще. Ми тепер напевно знаємо, що наш з вами світ і справді не без добрих людей. Їх НЕ мало!

Завантажити анкету

Завантажте, будь ласка, АНКЕТУ, необхідну для розгляду прохання.
Заповнену анкету та всі зазначені в ній документи, надсилайте за вказаною нижче адресою або електронною поштою.

УВАГА!
Для того щоб опублікувати Ваше прохання про допомогу, необхідно надсилати тільки скановані копії документів (формат: PDF або JPG). Фотографії, скріншоти або вставлені в лист документи, ми не приймаємо.

ВАЖЛИВО!
Якщо Ви зібрали весь пакет документів, заповнили анкету і готові відправляти, при відправці, будь ласка, називайте усі скан-копії документів своїм ім‘ям, наприклад: якщо це свідоцтво про народження дитини, називаєте його - СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ.

Чим якісніше і уважніше будуть підготовлені і відправлені Ваші документи, тим швидше буде розглянуто і опубліковано Ваше прохання про допомогу.
Лист (звернення в Уфонд) від одного з батьків або опікуна дитини, необхідно додатково відсканувати з вашим підписом, датою і ОБОВ‘ЯЗКОВОЮ наступною припискою:


«Для пошуку благодійної допомоги дозволяю відповідно до 5 абзацом ст. 2 в редакції Закону № 5491-VI від 20.11.2012 ЗУ № 34 «Про захист персональних даних» використовувати в ЗМІ, включаючи Інтернет, будь-який з висланих вам документів, в тому числі медичні виписки і фотографії.
Я ознайомлений(а) з умовами надання благодійної допомоги, принципами роботи Уфонду і правилами: згідно з якими допомога, отримана з адресних та безадресних пожертв, надійде через 100 днів з дня публікації мого прохання та погоджуюсь з перерахуванням всіх надлишково зібраних коштів в рамках поданого мною прохання на лікування інших підопічних Уфонду та реалізацію інших системних проектів Фонду».


Вимоги Уфонду до фотографії


1. Ми публікуємо кольорові фото
2. Якщо ви надсилаєте фотознімок поштою
- такий знімок повинен бути розміром не менше 9х12 см
- основну частину (не менше половини площі) повинне займати обличчя фотографованого
- знімок повинен бути різким.

3. Якщо ви надсилаєте знімок електронною поштою
- це може бути відсканована фотографія або знімок, зроблений цифровим фотоапаратом
- сканувати фотознімок слід з розширенням не менше 300 dpi
- знімок після сканування слід зберегти у форматі JPEG (JPG) і за пропозицією сканера вибрати високу якість
- ємність знімка має бути не менше 300 кілобайт. Більше - краще.

4. Уникайте типових помилок початківців фотографів
- автофокус недорогих фотоапаратів «наводить різкість» по центру кадру. Якщо особа в кадрі знаходиться зліва чи справа, снизу або вгорі, то вона ризикує опинитися не в фокусі.
- НЕ намагайтеся знімати з дуже близької відстані, в такому випадку знімок теж може виявитися розмитим. У більшості випадків слід робити так званий «портрет по груди»
- не приділяйти увагу красивому фону, який найчастіше тільки збиває автофокус фотоапарата і відволікає увагу від головного - особи, що фотографується.

Контакти

Адреса:
02125, м. Київ, вул. П. Запорожця, 7-А, кв.75
ufond.ua
help@ufond.ua;
ufondhelp@gmail.com