Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Ростислав Денькович

Любі друзі!
За даними з планового передопераційного обстеження Ростислава, в
ідкрита артеріальна перетинка в серці затягнулася самостійно. Тому операція з усунення вродженої вади серця не знадобиться. Якщо не буде ваших заперечень, зібрані кошти для Ростислава Деньковича, будуть перераховані на лікування іншої дитини, підопічного Уфонду Олега Вурсуляка.

Віртуальний бар "У дяді Аліка" вніс 9 190 гривень.

Ростислав ріс та розвивався здоровою дитиною. Якихось серйозних відхилень зі здоров’ям не було. Синок мав велике бажання стати військовим і планував поступити у ліцей Героїв Крут міста Львова. Але, після проходження УЗД серця було виявлено хворобу – відриту артеріальну протоку, достатньо великого розміру. Після консультацій лікарів, мені повідомили, що синові потрібна операція малоінвазивним (найбільш безпечним) методом, для закриття протоки. Вартість такої операції майже 100 тисяч гривень. Таких коштів наша родина не має, оскільки я багатодітна мати отримую допомогу на дітей з управління соціального захисту, а чоловік інвалід 3 групи (тромбоз ноги, імплантований кава-фільтр). Прошу Вас допомогти мені в зборі коштів на операцію у 2022 році, оскільки за рекомендацією лікарів, якщо не провести зараз операцію, то в подальшому, вада може призвести до погіршення стану здоров’я Ростислава. Сподіваюсь, що завдяки вашій допомозі та лікарям, мрія мого сина стати військовим може бути здійснена, і за два роки він зможе скласти іспити на вступ до Академії Сухопутних Військ. Допоможіть нам, будь ласка! Наталія Денькович, Львівська область.
Серцево-судинний лікар-хірург Першого територіального медичного об‘єднанні міста Львова Петров Віталій: «При обстеженні, дитині встановлено діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття пороку оклюдером. Це щадне втручання, після нього хлопчик швидко відновиться і буде нормально розвиватися».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 113 206 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Ростиславу Денькович, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято.
Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Допомогти підопічним Уфонду на сайті наших партнерів – Благодійного фонду ПриватБанку «Допомагати просто». А також, перерахувати допомогу Ростиславу за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.