Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Сайт добрих новин

Для добрих новин не потрібні особливі приводи та події. Для добрих новин необхідна віра у перемогу та в те, що ти робиш.

Шановні друзі, читачі та партнери Українського фонду Допомоги (Уфонд), раді повідомити, що ми запустили окремий медійний проект Уфонду – media.ufond.ua. Це сайт виключно добрих новин та подій. Ми писатимемо про все, що відбувається у соціальній, благодійній та громадській сферах нашої країни. Будемо ділитися власними поглядами та думками експертів у секторі неприбутковості, і не тільки. І звичайно ж, ми розповідатимемо історії відомих і простих людей, чиї долі змінилися з початком повномасштабної війни в нашій країні.

Сайт наповнюватиметься, редагуватиметься і покращуватиметься в процесі його становлення. Якщо у вас є цікава історія, якою ви хотіли б поділитися, ми завжди будемо раді вислухати вас, надати підтримку за можливості, та опублікувати цю розповідь на нашому сайті. Пишіть нам на пошту – ufondhelp@gmail.com або в соціальні мережі Уфонду: Facebook:Ufond та Instagram.

Ми хочемо, щоб люди читали добрі новини, адже, як ми вже довели усьому світові, українці найсильніші та найдобріші люди. Люди зі сталі з найбільшим серцем усередині.

Все буде – Україна!